Baresha

Baresha смотреть последние обновления за сегодня на .

Nexhmije Pagarusha | BARESHA

3293107
20584
145
00:08:06
10.01.2012

Prodhuar nga: KOPERATIVA dhe Muzeu i Kosovës Përkrahur nga: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit / Muzeu i Kosovës Interpretoi: Nexhmije Pagarusha Muzika: Rexho Mulliqi Teksti: Rifat Kukaj Ekzekutoi orkestra popullore e Radio Prishtinës, nën drejtimin e Isak Muçollit, në vitin 1966 Bareshat: Bardha Neziri, Teuta Krasniqi, Jeta Musolli, Leonora Rexhepi, Vjollca Llugiqi Bariu: Besnik Grajçevci Fëmijët: Dafina Nikçi, Arita Nikçi, Arianit Nikçi Kostumet: Krenare Rugova Zeqa Grimi: Leonora Mehmeti, Studio "SELLMA" Grimi special: Rudina Xhaferi Flokët: Alban Abdullahu | Salloni "ILIRI" Kamera: Yll Çitaku As. të kamerës: Kreshnik Berisha, Trim Musliu Ndriçimi: Samir Karahoda Ass. i ndriçimit: Ejup Hyseni AS Film Production Dolly: MAGIC EYE Productions Kran: Gegnia Films Montazha dhe post-produksioni: Arian Rexhepi Regjia: Yll Çitaku, Arian Rexhepi Falenderojmë Baleti i Kosovës | Teatri Kombëtar, Ahmet Brahimaj, Agim Haçku Jola, Familja e Xhemail Kabashit, Prizren, Yllka Brada, Veton Nurkollari, Komuna e Prizrenit | Drejtorati për kulturë, Hamami i Prizrenit, Vesel Nikçi | Ansambli "Rugova", Flamur Krasniqi | SH.K.A. "Agimi", Vlora Berisha | Muzeu i Kosovës, Arben Nikçi | Restorani "Bjeshka", Restoran "Parku", HOME BASE STUDIO

Shkëlzen Doli - Baresha

3679575
23601
1411
00:05:36
09.02.2017

Facebook: 🤍 Producent: AGE ART PRODUCTION Interpreton: Shkëlzen Doli Orkestroi: Gerti Druga Video: Kujustudio Me mbështetjen e Ministrisë së Kulturës

Ezo Menic & Ylber Osmani - Dashnorja (Baresha Party)

1657346
4544
00:08:04
24.10.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Teksti : Kreshnik Avdiu Muzika & Orkestrimi : Besnik Zikolli Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow EZO MENIC on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow YLBER OSMANI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EzoYlber#Dashnorja

Abel Dj - Baresha

1127058
6817
46
00:02:58
31.07.2017

🔀 Listen to our Spotify Playlists 🤍 Abel Dj - Baresha (Original Mix) is the latest release on Spectrum Recordings Follow Abel Dj on : 🤍 Instagram : 🤍 Soundcloud : 🤍 Send your demo's at : spectrumrec🤍hotmail.com Follow us on facebook : 🤍 Follow us on YouTube : 🤍 Follow us on Soundcloud : 🤍 Video Encoded by Label Worx - 🤍

Nexhmije Pagarusha - Baresha

391781
2550
149
00:07:01
19.01.2017

Bzzz Entertainment - 🤍 Follow 🤍NexhmijePagarusha - 🤍 Composed by: Rexho Mulliqi Lyrics by: Rifat Kukaj © ℗ Bzzz Entertainment [LYRICS] Heej kam rrit shtatin nder keto male bashk' me qingja e me dele dhe bylbyla nder zabele mbas kumones loje e gezime si shqiponja ime o era lu'n me barin o nani nani o eni shoqe t'lozim o nani nani o fusha gaz po m'veshet o nani nani o lule bardh' po qeshet o nani nani o dridhet mali cka u ba o një baresh' prej nesh u nda. o dridhet mali cka u ba o lujn bareshat në shulla o era lu'n me barin o nani nani o eni shoqe t'lozim o nani nani o fusha gaz po m'veshet o nani nani o lule bardh' po qeshet o nani nani o dridhet mali cka u ba o një baresh' prej nesh u nda. o dridhet mali cka u ba o lujn bareshat në shulla naninaninainaina naninanina... Heej po tingllojne shume kumona gurgllon prroi malore nalt ne qiell bjeshka me bore n'bjeshk' dashnija vjen me malle sot nji fryme u kalle. o era lu'n me barin o nani nani o eni shoqe t'lozim o nani nani o fusha gaz po m'veshet o nani nani o lule bardh' po qeshet o nani nani o dridhet mali cka u ba? o një baresh' prej nesh u nda. o dridhet mali cka u ba? o lujn bareshat në shulla o era lu'n me barin o nani nani o eni shoqe t'lozim o nani nani o fusha gaz po m'veshet o nani nani o lule bardh' po qeshet o nani nani o dridhet mali cka u ba o një baresh' prej nesh u nda. o dridhet mali cka u ba o lujn bareshat në shulla naninaninainaina naninanina... #NexhmijePagarusha #Baresha #bzzz

Arjana Gashi - Tallava (Baresha Party)

432888
1553
61
00:03:21
25.10.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow ARJANA GASHI on : Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#ArjanaGashi#Tallava

Edona Reshitaj – Baresha / Live “E Kuqja dhe e Zeza”

55875
275
18
00:08:09
27.11.2016

Edona Reshitaj – Baresha / Live “E Kuqja dhe e Zeza” Kompozitor: Rexho Mulliqi, teksti: Rifat Kukaj, kënduar nga Nexhmije Pagarusha Visar Kuqi - Kitarë Nesim Maxhuni - Bateri Enver Muhamedi - Kontrabas Ermal Rodi – Klarinetë / Sax / Flautë Fatjon Miftari – Piano Zërimi: Sedat Elshani Miximi: Samer Agolli Ndriçimi artistic: Gëzim Hasku – Geza Fotot: Arton Humolli Ndihmuan për realizim të koncertit: Rugove, OJQ Integra, Asha, OJQ Dera e hapur Partner medial: KTV – Kohavision 🤍 fb.me/reshitajedona Copyright (C) 2015 Edona Reshitaj

Albulena Ukaj & Ismet Balaj - Mendjemadhe (Baresha Party)

616883
1526
54
00:03:38
01.11.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Teksti & Muzika : Ismet Balaj Orkestroi : Vedat Lushtaku Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow ALBULENA UKAJ on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow ISMET BALAJ on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#AlbulenaIsmet#Mendjemadhe

Shkelzen Doli - Baresha

26182
270
24
00:05:36
04.06.2018

Shkelzen Doli - Baresha

Baresha

29638
232
0
00:04:01
21.09.2021

Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Baresha · Abelomania Baresha ℗ 2017 Spectrum Recordings Released on: 2017-08-12 Producer: Abelomania Music Publisher: Copyright Control Auto-generated by YouTube.

Frederik Ndoci – Baresha (Kenget e Shekullit)

73889
300
26
00:05:55
19.05.2020

#KëngëteShekullit| Edicioni 3, nata 7 SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Ezo Menic & Fikret Dauti - Malli Gurbetqarit (Baresha Party)

275446
775
57
00:10:31
15.11.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Pishman 02:49 - Inati 05:56 - Malli Gurbetqarit Teksti : Valmir Delija Muzika & Orkestrimi : Armend Mustafa Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow EZO MENIC on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow FIKRET DAUTI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EzoFikret#MalliGurbetqarit

Doruntina Rexhepi - Baresha (2021)

419983
4402
245
00:03:00
17.12.2020

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ximi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Executive Producer: Prod. XIMI Contact: +38344324236 Ork: Agon Neziri Dekori salles: Aldecor © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Gazmend Rama & Albulena Ukaj - Aman aman (Baresha Party)

486051
1363
45
00:10:24
02.12.2022

🎵  🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Shetisim me mercedes 02:46 - Aman aman 06:08 - Shuj shuj Orkestrimi : Armend Mustafa Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow GAZMEND RAMA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow ALBULENA UKAJ on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#GazmendRamaAlbulenaUkaj#AmanAman

Anita Syla - Baresha

38541
269
15
00:04:41
10.04.2015

International Festival of Language & Culture 2015 - Albania

Baresha 13-vjeçare nga Deçani që këndon aq bukur dhe ruan bagëtitë me babanë e saj! | T7

211295
1965
205
00:07:10
29.10.2022

T7 Did you subscribe to T7's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow T7 on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ T7 & Onair Media

JETA - Deçan: Baresha Alesia Krasniqi dhe jeta e saj - 17 10 2022

10868
115
11
00:17:18
31.10.2022

Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online https:/🤍koha.net/koha-ditore/ Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

Merita Latifi & Taulant Bajraliu - Shoqet e Nuses (Baresha Party)

1202565
1913
51
00:08:42
09.11.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Shoqet e nuses 04:12 - Fati jem 06:22 - I mir Teksti & Muzika : Kreshnik Avdiu Orkestrimi : Labinot Mezini Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow MERITA LATIFI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow TAULANT BAJRALIU on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#MeritaTaulant#FatiJem

Manjola N’Albani - Baresha

12933
84
7
00:04:33
17.09.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗠𝗮𝗻𝗷𝗼𝗹𝗮 𝗡’𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶 - 𝗕𝗮𝗿𝗲𝘀𝗵𝗮 ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗡𝗝𝗢𝗟𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 The Orchestra: 𝗞𝗘𝗟𝗜 𝗕𝗔𝗡𝗗 🎥 Directed: 𝗘𝗥𝗔𝗟𝗗 𝗡𝗔𝗟𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗡𝗝𝗢𝗟𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗘𝗥𝗔𝗟𝗗 𝗡𝗔𝗟𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © MANJOLA NALLBANI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Manjola #Baresha #Folé

“𝐁𝐚𝐫𝐞𝐬𝐡𝐚 🇦🇱”

24037
119
1
00:01:40
27.11.2021

Performanca e Klasave te III-C , III-D dhe III-E ne aktivitetin e festave te nentorit 💫🇦🇱

Arjana Gashi - Nusja jonë (Baresha Party)

13365
113
3
00:08:05
17.01.2023

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow ARJANA GASHI on : Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#ArjanaGashi#NusjaJonë

Ezo Menic & Labinot Rexha - Dola kur dola (Baresha Party)

611635
2414
48
00:11:33
08.10.2022

🎵 🤍relaxmusicloqka - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Dola kur dola 04:34 - Tallava Teksti : Kreshnik Avdiu Orkestrimi : Arti Rec Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow EZO MENIC on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow LABINOT REXHA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EzoLabi#Potpuri

Rovena Stefa & Sedat Rama - Vallah (Baresha Party)

3110743
5858
182
00:10:26
17.10.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Vallah 03:17 - Sa e mire 06:03 - Degjo Rovin 08:56 - Hajde moj dashnie Orkestrimi : Drinor Zymberi Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow ROVENA STEFA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow SEDAT RAMA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#rovenastefa #vallah

Edona Hasanaj & Turabi - Mos u merakos (Baresha Party)

568436
2094
90
00:09:03
11.10.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Mos u merakos 04:38 - Tallava Muzika & Teksti : Jeton Toni Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow EDONA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow TURABI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EdonaTurabi#Potpuri

Baresha nga Joana Kaimi (Orkestra e Ansamblit Popullor)

58492
491
38
00:07:10
24.11.2016

Baresha, kompozuar nga Rexho Mulliqi Soliste: Joana Kaimi Interpretojnë: Orkestra popullore Përpunuar për Violinë, orkestër popullore nga Gerti Druga Flaut 1: Matilda Bajrami Flaut 2: Ana Shkjezi Oboe: Bledi luzi Klarinetê: Artan Shabani Violine 1: Alban Tahiri, Niko Kondakçi Violine 2: Skënder Gurra, Violë: Arian Konçi Violonçel: Gezim Hysi, Loreta Kontrabas: Arbin Alimeri Fizarmonike: Vladimir Hasimi Llahute: Adriatik Cellmeta, Fatmir Zyberi Dajre/Lodër: Leonard Cara Neki Kastrati

IFLC Albania 2015 - Baresha

33472
325
0
00:04:12
13.04.2015

Festivali Ndërkombëtar i Gjuhës dhe Kulturës

Jeta Abazaga - S'du me ni (Baresha Party)

8578
102
4
00:03:15
29.11.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Tekst & Muzika : Fadil Topalli Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec) Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow JETA ABAZAGA on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#JetaAbazaga#SduMeNi

Baresha instrumental

333766
1385
00:06:23
03.02.2011

Gjeniu i vogel 6 - Klodjana - Baresha (nata 10)

145210
1372
0
00:02:42
29.12.2014

Facebook: 🤍 Edicioni i 6 - Format tv talent-show LIVE nga Teatri I RTVKLAN ne KLANHD. Nje program nga Pandi Laco, Adi Hila & Bledar Laco, nen prezantimin e Klea Huta!

Lendita Selimi & Butrint Rashiti - Vallah të du (Baresha Party)

469812
1541
40
00:08:37
19.10.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 00:00 - Qysh t'dush kena m'ja ba 02:38 - Rahat po du me u kan 05:35 - Vallah të du Tekst & Muzika : Fadil Topalli Orkestrimi : Arti Rec Artan Mezini Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow BUTRINT RASHITI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow LENDITA SELIMI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#ButrintRashiti#LenditaSelimi

Baresha e re

10298
64
0
00:03:25
27.06.2022

Muzika: Shkodran Tolaj Teksti: Shkodran Tolaj Orkestroi: Jetmir Mehmetaj Këndon: Ajslin Kavaja Edicioni i 60-të Festivali Mbarëkombëtar i Këngës për Fëmijë, Shkodër, _ Edicioni i 60-të, Nata e I-rë në RTSH 🤍 Edicioni i 60-të, Nata e II-të në RTSH 🤍 Edicioni i 60-të, Nata e III-të në RTSH 🤍

Jurgen Pecnikaj sjell ne çifteli kengen “Baresha” te Nexhmije Pagarushes | ABC News Albania

96704
1105
40
00:02:22
02.01.2021

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

DALOOL ft. Vin Gonxhi vs K-Master vs FreakyBoy - Baresha Sot

397104
5
00:03:20
27.11.2015

Its a EDM and Party Song, remake of the samples from original Song Baresha Produced by Mastermind Composer Rexho Mulliqi and performed by Nexhmije Pagarusha. Download this Track 🤍 Video by: VSM Produced by DALOOL & K MASTER Special Guests VIN GONXHI & FreakyBoy

Buqe Rama - Syt e tu (Baresha Party)

181695
1228
118
00:04:23
10.11.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Teksti : Valmir Delija Muzika : Lili Rama Video : Dardha & Time Pictures Executive Producer : Afrim Kolgeci Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Follow Buqe Rama on : Instagram ► 🤍 Follow DARDHA on : Instagram ► 🤍 Follow TIME PICTURES on : Instagram ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#BuqeRama#SytETu

Назад
Что ищут прямо сейчас на
baresha харламов и асмус осторожно собчак хаги ваги анимация русская озвучка осторожно хаги ваги анимация на русском останні новини особенности национальной рыбалки цитаты хаги ваги особенности национальной рыбалки фразы хагги вагги анимация на русском особенности национальной рыбалки фильм о фильме особенности национальной рыбалки обзор ������������ особенности национальной рыбалки лучшие моменты хагги особенности национальной рыбалки особенности национальной 受検 фронт донбасс